Sklenářství MARBAL
 
 
 
 
 
+420 603 450 636
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prosklené stěny Praha

 
 
Prosklené stěny Praha
 
 
Jedním z výrobků našeho sklenářství jsou prosklené stěny, které vyrábíme z tvrzených skel. Prosklené stěny jsou atraktivní designové prvky, které v závislosti na použitém skle zachovávají vzdušnost a světlo, zajišťují optické oddělení místnosti a nabízí i určité soukromí. Prosklené stěny dodáváme jak do firem nebo obchodních center, tak i do rodinných domů a bytů.
 
Naše sklenářství se soustředí na dokonalé zpracování každého detailu ve spojení s kvalitními materiály. Při realizaci zakázky klademe důraz na kvalitu odvedené práce a individuální přístup ke každému klientovi.
 

Atypické sprchové kouty na míru

 
Nabízíme atypické sprchové kouty a zástěny na míru požadavkům a potřebám zákazníka. Dodáváme sprchové kouty na vysoké designové úrovni, se špičkovým kováním včetně těsnění. Spolu se skleněnými obklady nebo barevnými skly dodají každé koupelně moderní a zcela jedinečný vzhled.
 

Skleněné obklady

 
Skleněné obklady jsou ideálním spojením snadného udržování a atraktivního vzhledu. Vyrábíme skleněné obklady prvotřídní kvality v mnoha různých odstínech. Skleněné obklady jsou vhodné jak do kuchyňských linek, tak i do koupelen a sociálních zařízení. Jsme schopni dodat jakékoliv barevné provedení i ornament podle přání zákazníka.
 

Barevná skla

 
Barevná skla skvěle doplňují celkový moderní vzhled interiéru. Barevná skla vyrábíme z tvrzených skel, nehrozí tedy žádné poškození nebo zranění. Nejčastěji zhotovujeme barevná skla u kuchyňských linek nebo u sprch.